אדניות עץ קטנות

אדניות קטנות שמכניסות אוירה טובה

נכנסתם לבית או משרד חדש? פתחתם עסק חדש, חנות או משרד? זה הזמן להתחיל לחשוב כיצד לקשט את המקום ולהפוך אותו למקום הרבה יותר נעים לשהות בו, מקום מעוצב יותר, חי ונושם. זה הזמן להתחיל להכניס למקום צמחים ופרחים מסוגים שונים ולשלב אדניות עץ.

לא מעט אנשים מעדיפים שלא להכניס צמחים ופרחים, יש מי שבוחר לא לעשות זאת מסיבות של אלרגיות או מחלות לכאורה, ויש מי שמעדיף לא להתעסק עם צמחים ופרחים, כי הוא פשוט לא רוצה להתעסק בהשקיה, גיזום ושאר הדברים שצריך לעשות בשביל שהצמחייה תגדל כמו שצריך במקום. ניתן למצוא פרחים וצמחים שאינם גורמים לאלרגיות או אינם מעוררים אותן. וכן, בסופו של יום, לפעמים התעסקות של עשר דקות או רבע שעה בהשקיה וגיזום, יוצרים תוצאה נפלאה של צמחים פורחים, צבעים וריחות.

כעת עולה השאלה, באילו אדניות נשתמש על מנת לגדל את צמחים ופרחים בבית, במשרד או בחנות. לשם כך אנחנו רוצים להמליץ על אדניות עץ והן צריכות להיות אדניות קטנות. מיד נסביר מדוע בחרנו כך.

אדניות עץ קטנות, אדניות קטנות לבית או משרד
אדניות קטנות מעץ לבית או משרד

רוצים לראות את מגוון האדניות שלנו?

מדוע אדניות עץ יכולות להתאים לבית או לעסק

אדניות עץ מוסיפות הרבה לאסתטיקה של המקום, הן הרבה יותר יפות לעין ונעימות מראה מאשר אדניות אחרות. הן הרבה יותר טבעיות מאשר אדניות פלסטיק, ויכולות להשתלב בקונספט הרעיוני של עיצוב המקום.

יתרון נוסף של אדניות לעסקים הוא שהן מאפשרות להוסיף למקום צמחים שלא תמיד יכולים לצמוח ולגדול בסביבה כזו ללא שימוש באדנית עץ. כמו כן ניתן להשתמש בשתילה ישירה באמצעות אדניות עץ, מבלי שיהיה ניתן לראות זאת. 

לעיתים עדיף להשתמש באדניות עץ קטנות

במקומות בהם קיימים מרחבים גדולים, הרי שמוטב להשתמש באדניות גדולות מן הסתם, זה אפשרי ולכן זה הגיוני יותר לעשות כך. אך במקום שהוא תחום ומוגבל בשטח כמו חדר בבית, משרד או חנות, עלינו לקחת בחשבון שמלבד האדניות צריכים להיכנס במקום עוד מספר אלמנטים אחרים, חלקם גדולים ובולטים יותר, ולכן מבחינה רעיונית אך גם מבחינה פרקטית, עדיף להשתמש באדניות קטנות. מדובר באדניות מעץ שיאפשרו לנו לגדל סוג אחד או שני סוגים של צמחים בעלי מאפיינים דומים. כך אדניות קטנות והצמחים שבהן לא ישתלטו על המקום ויאפשרו לנו ליהנות ולהשתמש במרחב הקיים גם לצרכים אחרים.

זו הסיבה שמוטב גם לבחור בצמחים שמתאימים לאדנית קטנה, הן מבחינת סוג הטיפול בהם וכן אופי הגידול שלהם. אם נבחר בצמחים שאינם מתאימים לאדניות קטנות, הרי שמהר מאוד הם יגדלו יתר על המידה ולא נדע מה לעשות, וכן נצטרך להשקיע זמן רב בגידולם. כבעלי משרד או חנות, מן הסתם, נעדיף צמחים שאנחנו יכולים ליהנות מהם ומהטיפול בהם, לשם כך אנחנו צריכים להשתמש באדניות שיכולות להתאים למקום ולהם. 

אדניות עץ קטנות למרפסת

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן