אדניות עץ לבית

אדניות עץ לעיצוב הבית

כמעט כל בית בישראל מטפח בבית אדניות צמחים ועציצים, במיוחד בבתים בהם יש מרפסות גדולות או גג פתוח, אנחנו יכולים למצוא שלל אדניות עץ או אדניות מפלסטיק אשר בהן יש צמחים מסוגים שונים. יש מי שמגדל צמחים לצורך בישול (תבלינים) ויש מי שמסתפק בגידול צמחים ופרחים לצורך יופי. 

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות כמה שינויים מרחיקי לכת הן בסוג הגידולים והן באופיים. כך למשל, בשנים האחרונות גדל כמות האנשים אשר מעדיפים לגדל תבלינים, פירות וירקות, על פני גידול של צמחים רגילים ולו מסיבה פשוטה, שגידול תבלינים באופן ביתי יכול לחסוך, במידה מסוימת, את הצורך לרכוש תבלינים אלו דרך הסופר השכונתי או בחנויות תבלינים שונות.

סביר להניח שמי שמבשל הרבה יעדיף להשתמש בנענע או ריחן שהוא מגדל במרפסת שלו ולא בהכרח לרכוש אותן בחנות תבלינים. ההשקעה היא מועטה, וההנאה היא גדולה יותר כשזה מגיע מהגינה המקומית. 

לגדל עציצים בבית בתוך אדניות עץ מחומרים טבעיים

לגבי אופי הגידול, הרי שהשינוי העיקרי שחל הוא בצורת האכלוס של אותם צמחים ותבלינים. אם בעבר היינו משתמשים באדניות מפלסטיק אשר היינו משעינים על גבי המעקה של המאפסת או תולים עליו, הרי שבשנים האחרונות יותר ויותר בתים, במיוחד בתים שיכולים לאפשר לעצמם מבחינת גודל, בתים עם מרפסות גדולות, גג פתוח, בתים שיש בהם שטח מספיק מרווח, הרי שם מעדיפים לאכלס את הצמחים באדניות מעץ.

אדניות מעץ אורן יכולות להגיע במספר צורות, מרובעת, מלבנית ועוד. מדובר על אדניות מאוד חזקות, אשר מזכירות במראה שלהן תיבה אשר לתוכן מכניסים צמחים מסוגים שונים. 

רוצים לראות את מגוון האדניות שלנו?

היתרונות באדנית עץ לבית

להלן היתרונות של אדנית כזו, מעבר לעובדה שהיא מאוד נוחה לשימוש;

  • ראשית, מדובר באדנית אשר מעוצבת יפה ומוסיפה הרבה לעיצוב של הבית. לא משנה היכן מציבים אותה, היא מוסיפה קסם לעיצוב הביתי. מעצם העובדה שמדובר בעץ שהוא חומר הרבה יותר נעים לעין מאשר פלסטיק.
  • שנית, מדובר על אדנית שהיא מאוד חזקה, אפשר להכיל בתוכה חול רב וכן צמחים, בלי שהאדנית "תיקרע" או תישבר. החוזק של האדנית מאפשר לה לעמוד במקומות שונים ובתנאי מזג אוויר שונים בלי שיקרה לה דבר.
  • שלוש, מדובר באדנית שיכולה לספגו כמות מים מאוד גדולה בלי שיקרה לה, היא עמידה למי גשם ולמים רגילים ומאפשרת לצמחים לגדול בצורה נוחה. בגלל שמדובר באדניות גדולות גם אין חשש שהצמח לא יגדל ישר.

השימוש באדניות מעץ עלה בשנים האחרונות גם בגלל העובדה שמדובר בחומר ירוק, כלומר ידידותי לסביבה יותר מפלסטיק אשר דורש מחזור. לכן לא מעט אנשים מעדיפים לרכוש אדניות אלו לצורך שימוש ביתי פרטי וגם במקרים של שימוש לצורך מסחרי-עסקי.

לסיכום, אנחנו יכולים לראות כיצד השימוש באדניות עץ לבית הפך מאוד פופולארי ויש לכך סיבות רבות.
ואין לנו ספק שגם אתם תוכלו ליהנות משימוש בהן במידה ותבחרו באדניות אלו.

רוצים אדנית איכותית לעיצוב הבית?
פנו אלינו עכשיו!
שלומי – 050-3444882

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן