מכתב המלצה


אנו ממליצים בחום על שלום שמעוני לביצוע עבודות בנייה.

כאשר החלטנו להפוך את חלל הגג בבתינו לאזור אחסון ומגורים, פנינו למספר קבלנים לקבל חוות דעת והצעות מחיר.
כל אחד מהם הסתכל, מדד, בדק ולבסוף, נתן את הצעת המחיר שלו לתכנון שהוא מציע.

אף שלום הגיע לביתנו לראות את הגג ולאחר שמדד ובדק, הוא ישב איתנו בכדי להסביר את התכנון שהוא מציע.
שלום שיתף אותנו באפשרויות השונות לניצול מרבי של חלל הגג בבתינו – רעיונות יצירתיים ומקוריים שלא חשבנו עליהם או שמענו עליהם על ידי אנשי המקצוע הקודמים שהגיעו לביתנו.

במהלך השיחה, שנמשכה כמה שעות טובות, שלום נתן לנו כלים להבין את אופן ביצוע העבודה על כל שלביה, החומרים בהם נעשה שימוש ושיתף אותנו בשיקולים השונים לבחירה בין האופציות השונות. שלום נתן מענה מקצועי ומלא לכל שאלותינו בעניין העבודה. בסיום השיחה, שלום הציע לנו לחשוב על האופציות השונות שהועלו ולחזור אליו אם וכאשר נחליט לבצע את העבודה. גם בשלב החשיבה, שלום היה זמין ונתן מענה לשאלותינו בדבר פרטים שונים בתכנון. לאחר השיחה, היה די ברור לנו שנבחר בשלום לביצוע העבודה (על אף שהצעתו הייתה גבוהה יותר משל אחרים).

במהלך העבודה, שלום הראה מקצועיות רבה והקפדה על הפרטים הקטנים. הוא היה קשוב לדעתנו ולבקשותינו ולא חסך זמן ומאמץ כדי שהתוצאה תצא לשביעות רצוננו המלאה. ידענו כי שלום דואג לכל ההיבטים של העבודה, מתחילתה ועד סופה, כולל הוצאה והחזרת הדוד והקולטים, פירוק המזגן וכו' ואפילו שיקולים של הנדסת בנייה. כל זאת בשל כישוריו וניסיונו הרב בבנייה. מעבר לכך, שלום נתן לנו עצות מצוינות לחלוקה הפנימית של חלל הגג. לא פעם במהלך העבודה עצמה, שלום העלה רעיונות נוספים לניצול טוב יותר של החלל ולשיפור התוצאה.

הרגשנו כי שלום משקיע מחשבה רבה בעבודה וכי איכות הביצוע והתוצאה חשובים לו מאוד. בסופו של דבר, התוצאה הייתה טובה מאוד, אפילו הרבה מעבר למצופה. הרבה פרטים שלא צוינו במפורש בחוזה (כמו זוויות בפינות, פנלים ועוד) הוספו כדי שהעבודה תסתיים על הצד הטוב ביותר. כאשר כמעט הושלמה העבודה, שלום סייר איתנו בגג ועבר איתנו ביסודיות על כל הפרטים בכדי לרשום "רג'קטים" ולטפל בהם.

לאור כל הנ"ל, אנו ממליצים בלב שלם על שלום לביצוע עבודות עץ, בנייה ושיפוצים.

בברכה,

ד. ש.

 

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן