סופרגולה

מהי סופרגולה?

הסופרגולה הינה פטנט עולמי ייחודי, פרי פיתוחנו, כחול לבן, המאפשר ליהנות מפרגולה העשויה מעץ מלא, ללא שימוש במתכות, הניתנת לניוד מבית לבית או מנקודה לנקודה בתוך שטח הבית והגינה.
את הסופרגולה המודולרית ניתן להזמין על פי מידות בהתאמה אישית לביתכם אן לגינה שלכם וכן ניתנת לפירוק והרכבה בפשטות ובמהירות.

בסוכות תשבו שבעת ימים, ובסופרגולה כל השנה

אמנם חג הסוכות מתקיים בסך הכל שבעה ימים בשנה, יחד עם זאת אנשים רבים בוחרים לרכוש סוכה, ולאחסן אותה במשך השנה עד לחג הבא. הייחודיות של הסופרגולה שלנו היא, מצד אחד מהווה סוכה כשרה ירוקה ומהודרת (עם היתר של גדולי התורה), המתאימה לחג הסוכות, ומצד שני כפרגולה, אשר ניתן להנות ממנה לאורך כל השנה ללא צורך בקיפול ואחסון.

כשרות הסוכה

על פי ההלכה, על סוכה כשרה להיות בעלת שלוש דפנות לפחות, העשויות מחומר קשיח, כמו עץ, ולהיות בגודל המוגדר על פי ההלכה כאשר היא עומדת תחת כיפת השמיים. הסופרגולה עומדת בכל התנאים הללו ואף קיבלה אישור של הגרי"ש אלישיב שליט"א והגר"ח קנייבסקי שליט"א על מנת שתוכל לשמש כסוכה כשרה.

רבנים מאשרים את הסופרגולה

קירוי ללא מיסוי

בקירוי קבוע בשטח הבית, החלק המקורה חייב בתשלומי ארנונה, היות והוא נחשב כשטח בנוי. הסופרגולה מאפשרת קירוי של שטחים שונים במרפסת הבית או בחצר הבית כאשר הקירוי איננו קבוע ולכן איננו חייב בתשלומי ארנונה. 

הבעיה שהובילה אל הפתרון

אנו, בעלי הפטנט, מחזיקים בידע טכני וידע תיאורטי רב בעץ, בסוגיו ובאיכויותיו, הגינו את הרעיון של פרגולה מודולרית בעיצוב מיוחד, העשויה מעץ מלא, מצופה בלכה מיוחדת ומורכבת ללא שימוש במתכות. זהו פיתוח חדש וייחודי העושה שימוש, כאמור, רק בעץ כולל החיבורים והברגים.

הפטנט הומצא עקב ההבנה, שרכישת סוכה בנוסף לפרגולה והצורך לאחסן את הסוכה למשך כל השנה, למעט חג הסוכות, מקשה על אנשים רבים הן מבחינה כלכלית והן מבחינת פתרונות אחסון. כך נולד הרצון למצוא פתרון יעיל, נוח ואסטטי על מנת לאפשר לכל אחד ליהנות מסוכה כשרה ופרגולה המשתלבות האחת בשנייה ובמחיר שווה לכל כיס.

לצפייה בכל הגלריות של סופגולה – לחצו כאן 

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן