חומרי גלם

חומרי גלם ומחסן עצים? נתחיל מהבסיס!

כאשר ברצונכם לרכוש מוצר עשוי עץ עליכם לוודא, שמוצר זה עשוי מחומרי גלם איכותיים ומתאימים בתכונותיהם למוצר הרצוי.

כך גם לגבי חומרי גלם להרכבה עצמית. היות שאנשים רבים נהנים ממוצרי עץ בבתיהם, אך אינם מומחים בתחום, חשוב לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום העץ ולקבל מידע מקצועי.

ב'הללויה הארומה שבעץ', מייצרים ומייבאים חומרי גלם איכותיים מסוגים שונים במטרה לאפשר לכם להנות ממוצרי העץ שלכם. כמו כן, נשמח לייעץ לכם לגבי השימוש בחומרי הגלם והתאמה מושלמת בינם לבין המוצר בו אתם מעוניינים תוך שימת דגש על איכות ובטיחות לא פחות מאשר האסתטיקה.

לאחרונה התחלנו בייצור אדניות עץ בהזמנה אישית על פי מידות.

בית של עצים - כל עץ העיצה שלו

את העצים, חשוב לבחור מתוך מבחר רחב ככל שניתן של סוגי עצים ועל ידי כך להימנע מפשרות על איכות העץ ותכונותיו. היות שכך, חשוב לנו להציע לכם את המגוון העשיר והרחב ביותר של סוגי עצים ולעזור לכם להתאים את סוג העץ למטרה לשמה הוא נרכש.

גם אם בחרתם לעצב את המוצר עץ שלכם בשיטת עשה זאת בעצמך, אנו נשמח לארח אתכם במחסן העצים שלנו שבמושב תלמים, ולשתף אתכם בידע וניסיון, אשר הצטברו במשך שנים ולעזור לכם לפתח את היצירתיות שלכם לכדי מוצר מוגמר ואיכותי.

מחסן עצים, חומרי גלם לעבודות עץ - הללויה הארומה שבעץ

שירות עד הבית

במקרים של עבודות עץ גדולות כגון דקים, פרגולות וכדומה, חשוב לבדוק את ההתכנות של הרצונות שלכם בהתאם לתנאי הבית או החצר שלכם. לשם כך, אנו נשמח לתאם פגישה אצלכם בבית ולייעץ על סמך הנתונים של הבית או החצר שלכם. בדרך זו נוכל להמליץ על מידות, חומרי גלם, המלצות לשמירה על בטיחות מקסימלית וכדומה.

אם אתם חושבים על ביצוע עבודת עץ בביתכם באופן עצמאי או בעזרת אנשי מקצוע,
צור עמנו קשר לפרטים נוספים ותיאום פגישה בביתכם, כבר עכשיו!

כתובתנו: מושב תלמים, חבל לכיש 050-3444882 
שלום שמעוני.

 

 

 

 

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן