גדרות עץ מעוצבות

יש לכם גינה בבית? אשרי וטוב לכם, בוודאי הרבה בני אדם מקנאים בכם ברגע שהם שומעים זאת, ומצרים על כך שלהם אין גינה בנכס שלהם. הקמת גדר מעץ מעוצבת טומנת בחובה המון מעלות, כמו למשל – היא מהווה נדבך חשוב מאוד כשחושבים על עיצוב הגינה הייעודי. המון בני אדם חפצים להתקין גדר שתחזיק מעמד בגינה שלהם לטווח הארוך, עם מינימום מאמצים של תחזוקה, החלום שלהם יכול להתגשם רק בבחירה של גדר מעץ, שהיא גדר בת קיימא או גדר ירוקה. על מנת להעמיק את הידע שלכם בתחום של – גדרות עץ מעוצבות, טוב תעשו אם תתחילו לקרוא ולא תפסיקו, ותלמדו דבר חדש או שניים על גדרות עץ

האם גדר עץ יכולה להיטיב עם המגוון הביולוגי?

באם בורכתם בבריכת שחייה פרטית, כדאי שתשקלו ברצינות להקים מסביבה גדר מעץ לבריכה. הבחירה בסוג חומר גלם העץ מהווה יתרון למגוון הביולוגי, בעודה מבטיחה שחיות, כמו למשל – הקיפוד המצוי, לא יצליח לעבור דרך הגדר שלכם. באפשרותכם אף לטפל קן של ציפורים ייחודיות במו עצמכם בשולי הגדר מעץ. ברק תתרמו רבות לחיי כל בני המשפחה שלכם, ותתמכו בעולמם ובחייהם של הציפורים.

האם גדר עץ לבית פרטי תספק לכם חוצץ יעיל של פרטיות מפני שכנים "מציצנים"?

יש כל מיני סיבות עקרוניות, אשר יניעו אתכם למצוא את הגדר הכי מתאימה לחצר שלכם, ולכן, ברור מאליו, כי גדר עץ לבית פרטי תספק לכם חוצץ יעיל של פרטיות במקרה שהשכנים שלכם "קצת יותר מדי מציצנים" או לוטשים את עיניהם לכיוון אורח החיים שלכם בבית. מכיוון שהגדר מסיבית ומידותיה גדולות למדי, אי אפשר פשוט להציץ דרכה, מה שיקנה לכם ערב רב של פרטיות לאלתר. ככל ששני המינים הממוצעים הפכו כיום ליותר גבוהים, גדרות עץ בגודל של שני מטר הפכו למאוד שכיחים. גדר שכזאת תספק לכם הרבה פרטיות וביטחון, בדיוק מה שאתם הכי זקוקים לו.

האם גדר עץ מעוצבת לגינה עשויה ליצור עבורכם סביבה יותר בריאה?

נתחיל בכך שאתם יכולים לבחור איזה סגנון של גדר עץ מעוצבת לגינה שבא לכם, בכל גודל, טקסטורה, צבע או מרקם. ואין כל עוררין על כך שהיא תיצור עבורכם סביבה יותר בריאה. בעוד העלים בגינה שלכם מסוגלים לתפוס בשיעור של בין ארבעים אחוזים לבין כשישים אחוזים מן החלקיקים שמסננים את האוויר, ערכה של הגדר מעץ בגינה לא יסולא מפז. בנוסף לכך, היא תספוג את מי הגשמים במשך עונת החורף; ובמהלך עונת הקיץ היא תספק לכם קירור למכביר.

ואיך אפשר למצות את דברינו בלי האמירה?

התחזוקה של גדרות עץ מעוצבות ממש קלה. כאשר היא מותקנת במלואה, נדרשת ממש מעט תחזוקה, עד לכדי אפס תחזוקה. צריך בהתחלה לספק מים בכמות הנדרשת, בשנה הראשונה, ואחר כך מדי שנה לגזום את הגדר, על מנת  לשמר את הצורה הטובה שלה. אף גדר גינה מעץ טבעי תחזיק יותר זמן מעמד, בשל מיעוט של בלאי. מכאן נובע, כי תחזוקה אפסית והמון יתרונות, שמנינו לפניכם במהלך כל המאמר, צריכים להיות מספיקים לכם בשביל לבחור באופציה המועדפת של גדרות עץ מעוצבות.

 

*קרדיט תמונה: randy-fath-unsplash

דילוג לתוכן