אדניות עץ למסעדות

אדניות עץ למסעדות, בתי קפה ומרפסות גדולות

כשאתם פותחים בית קפה או מסעדה או כשאתם משפצים ומרחיבים חלל גדול שמטרתו לשרת קהל, ובוודאי אם יש ברשותכם מרפסת גדולה שבה תשרתו לקוחות, עליכם לחשב כל פרט ופרט בתהליך על מנת שכל מי שיגיע למסעדה ייהנה, לא רק מהאוכל שתגישו להם אלא גם מהאווירה במקום. בשביל שהקהל שלכם ייהנה מהאווירה, הוא צריך ליהנות מעיצוב החלל במקום.

העיצוב במסעדות ובתי קפה, צריך להתאים לאופי שלו ולמסר שאתם רוצים להעביר. לרוב, תרצו לשדר תחושה שמדובר במקום שהוא בית, מקום קליל, חופשי, מקום של אווירה נעימה, גם אם מדובר במקום שמציג תפריט יוקרתי (הן בסוג האוכל שאנחנו מגישים והן במחירים שאנחנו גובים), חשוב שהמקום יעניק תחושה נעימה לכל מי שנמצא בו, על מנת שכל מי שבא פעם אחת יחזור אליו. לשם כך עליכם לחשוב על כל פרט ופרט בתהליך העיצוב שלכם. 

אחד הפרטים החשובים בתהליך עיצוב של בתי קפה ומסעדות ואזורי מרפסות גדולות, קשור לצמחים שתבחרו לגדל בהם או יותר נכון לאופן בו אתם מעוניינים לגדל אותם. לשם כך עליכם לבחור אדניות איכותיות ומרשימות אשר מתאימות לגידול צמחים במסעדות, בתי קפה או בעסקים אחרים.

אדניות עץ למסעדות ובתי קפה , אדניות למרפסות גדולות
120X30X30 דגם 'יהונתן' - אדניות עץ למסעדות ובתי קפה

לפני שנסביר באילו אדניות עליכם לבחור, חשוב להבהיר, שבחירת אדניות עץ למסעדות או למרפסות גדולות תהיה על פי המיקום בו העסק ממוקם וכן על פי מאפייני השטח שלו. מן הסתם, אם מדובר בעסקים מתוחמים, בית קפה או מסעדה, הרי שהאדניות שנבחר יהיו שונות מאשר בעסקים פתוחים כאלה שיש בהן מרפסות גדולות. אז היכולת שלכם לבחור בין אדניות היא משמעותית יותר, מאחר ואתם יכולים לבחור בין אדניות קטנות לגדולות, האדניות יעניקו לכם הרבה יותר נופך בעיצוב המקום ולמעשה ישתלבו בצורה מושלמת עם אלמנטים אחרים במקום.

אדניות לעסקים – מה מומלץ לבחור? 

מאחר ואתם מחפשים אדניות אשר מצד אחד יהיו יפות ונעימות לעין, יוסיפו עומק לעיצוב של המקום, ומצד שני אדניות פרקטיות, יעילות וקלות לתפעול, הרי שעלינו לבחור אדניות מעץ.

מדובר באדניות אשר ניתן לעצב אותן בצורות ובדרכים שונות, גם בהתאמה לדרישות המקום ניתן למצוא אדניות עץ בגדלים שונים, כך שיתאימו לשטח המקום ולאופן בו הוא מחולק, כך גם ניתן לחלק בצורה חכמה את הצמחים והגידולים השונים אשר מעוניינים להציב בהן.

יתרה מזו, אדניות עץ יכולות להיות מאוד יעילות לעסקים, שכן, הן מאפשרות תפעול ותחזוקה נוחה של הצמחים, הן מבחינת אדמה, מים ושאר הדברים שיש לבצע בצמחים במהלך תקופת הגידול.

על מנת להשתמש בצורה נכונה באדניות עץ ולבחור את האדניות המתאימות ביותר, מומלץ להתייעץ תחילה עם מעצב המקום לגבי סוג האדניות, עיצובן וגודלן, וכן רצוי להיעזר בידע מקצועי של 'הללויה הארומה שבעץ' בכל הקשור לגידול הצמחים המתאימים למקום. 

אדניות למסעדות בהזמנה אישית – מסעדת 'נסי באגם', ראשל"צ

אדניות עץ למסעדת לה קאסטלו, רעננה

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן