אדניות לגינה - סוגים שונים של אדניות מעץ

כעת, אחרי שהגשמתם את החלום שלכם ויש לכם בית עם גינה משלכם, זה הזמן להשקיע בה ובשביל להשקיע בגינה שלכם אתם צריכים לטפח בה צמחייה ולגדל בה תבלינים וצמחים שונים. בשביל זה אתם צריכים אדניות עץ לגינה. 

אילו סוגים של אדניות גינה מעץ ניתן למצוא?

אנחנו יכולים למצוא לא מעט סוגים של אדניות עץ לגינה, אדניות אשר מותאמות לצרכים שלכם על פי גודל וכן על פי עיצובים שונים, אדניות עץ אלו מגיעות באלמנטים שונים של עיצוב, החל מהתבנית של האדנית, אשר יכולה להיות מרובעת, מלבנית, עגולה וכן בצבע שלה. כמובן שבכל הקשור לצבע אתם יכולים לצבוע אותה בבוא היום בצבעים שנראים לכם יכולים להשתלב היטב בגינה.

השימוש באדניות מעץ לגינה איננו נובע רק מטעמים של עיצוב, אלא גם מטעמים של יעילות ונחות. מדובר על אדניות חזקות אשר מחזיקות מעמד זמן, עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים ושמסוגלות לספוג מים  (בסופו של דבר עליכם לזכור שאותה אדנית גינה נמצאות בחוץ כל היום ועל כן הן צריכות להיות עמידות גם לשמש וגם לגשם).

נקודה חשובה נוספת היא, שאדניות עץ הן מספיק חזקות בשביל לאפשר צמיחה של צמחים, תבלינים או עציצים שונים. מאחר וישנם צמחים אשר השורשים שלהם גדלים ויכולים לפקוע מעבר לאדנית, אנחנו נזקקים לאדניות עץ עמידות שמסוגלות לעמוד במצבים שכאלה בלי שהן ייהרסו.

 

כיצד רוכשים אדנית לגינה בצורה חכמה?

לפני שרוכשים אדניות לגינה יש לשים לב למספר פרטים:

  1. עליכם לבחון את הגודל של האדנית ולבחון האם היא מתאימה הן לגינה והן לצמחים שאתם רוצים לשים בה.
    אל תשכחו שהאדנית אמורה להכיל חול ואמורה לספוג מים אשר אמורים להשקות את העציצים שבאדנית.

  2. קחו בחשבון כי אדניות לגינה צריכות להיות בגובה מתאים עבורכם, כדי שתוכלו לטפל בהם בצורה נוחה. מה זה אומר?
    שאתם יכולים לרכוש אדניות קומה אשר ניתן להניח אותה על האדמה או על מקום מוגבה או לרכוש אדנית בגובה, יש גם אדניות עץ למרפסת או אדניות מדפים עם מספר קומות בהנחה ומדובר בצמחים ננסיים.

  3. יש לשים לב לחלוקה של האדנית, ישנן אדניות מעץ שמגיעות בפיסה אחת ויש אדניות שמחולקות בתוכן כך שניתן בכל חלק ממנה לשים צמח אחר ולא לערבב בין הצמחים השונים.

  4. כל אדנית גינה חייבת להכיל חורים צרים מאוד בשביל שתהיה אפשרות למים לחלחל החוצה.
    במידה ואתם מחליטים להעמיד את האדנית במקום גבוהה ואתם לא רוצים שהמים יטפטפו לכל עבר, אתם יכולים לחסום את החור בחול או לחילופין, להעמיד מתחת לאדנית תחתית מסוימת שתקלוט את המים.

לסיום, אנחנו ממליצים לבחון היטב את האדניות שאתם רוצים לרכוש, בפרט לבדוק האם האדניות מתאימות לגינה שלכם מבחינת יעילות ועיצוב.
שני הגורמים המהותיים ביותר לרכישת אדניות עץ מתאימות לגינה שלכם.

 

אדניות עץ לבית קפה
אדניות מעץ לגינה
אדניות עץ לפי מידה
ייצור אדניות עץ
אדניות עץ גדולות
אדניות עץ למכירה
אדניות עץ
אדניות מעץ למרפסת
אדניות עץ למרפסות
אדניות עץ לגינה

 

 מעוניינים באדניות לגינה שלכם? השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!
צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!