אדניות עץ לגינה

אדניות עץ לגינה - עיצוב ושדרוג באווירה טבעית

אז אחרי שהגשמתם את החלום שלכם ויש לכם בית עם גינה משלכם, זה הזמן להשקיע בה ובשביל להשקיע בגינה שלכם אתם צריכים לטפח בה צמחייה ולגדל בה תבלינים וצמחים שונים. בשביל זה אתם צריכים אדניות עץ לגינה.

בלא מעט בתים, אנשים בוחרים להשתמש באדניות עץ לצורך עיצוב גינה או חצר, אדניות עץ מיועדות להחליף את אדניות הפלסטיק הישנות והטובות. השימוש באדניות עץ הולך וגובר בשנים האחרונות מסיבות שונות שמיד נפרט. אולם, לפני שנסביר מדוע אנשים בוחרים באדניות עץ, נסביר כיצד ניתן למצוא אדניות לגינה שיכולות להתאים לעיצוב שונים, וכיצד בוחרים באדניות הנכונות שיתאימו לצורך כך.

לשמחתם של בעלי גינות ודירות, הרי שניתן למצוא כיום מגוון רחב של מקומות בהם יש אדניות מסוגים שונים. כך למשל, אפשר למצוא משתלות וחנויות רבות שמוכרות אדניות עץ מסוגים שונים (כאלה הנבדלים אחת מהשנייה בסוג העץ וכן במבנה ובגודל שלה), כמו כן, ניתן למצוא סניפים של רשתות עשה זאת בעצמך או ציוד לבית אשר יש בהן גם מחלקות שמוכרות ציוד לגינה ובפרט אדניות עץ.

מי שמעדיף לבצע רכישה און ליין יכול לבקר בחנות שלנו ולמצוא מגוון רחב של דוגמאות שונות אשר ניתן להזמין עד הבית. 

אנשים בוחרים להשתמש באדניות עץ על פני אדניות אחרות מסיבות שונות;

א. אפשר למצוא מגוון רחב של אדניות שמעצבות את הגינה בצורה הרבה יותר מרשימה ויפה מאשר אדניות פלסטיק. אדניות עץ מגיעות בצורות שונות וכן בעיצובים מגוונים, בין היתר עיצובים שכוללים עיטורים ופסלים קטנים אשר מקיפים את האדנית.

ב. אדניות עץ נשמרות הרבה יותר טוב ויותר זמן מאשר אדניות פלסטיק, בין היתר בזכות העובדה שהן עשויות חומר חזק יותר. אדניות עץ יכולות להחזיק בתנאי מזג אוויר שונים לאורך זמן. על תהליך הבניה של האדניות עץ שלנו – לחץ כאן!

ג. מדובר באדניות גדולות וחזקות שיכולות להכיל כמות אדמה גדולה ועל כן גם סוג וכמות צמחים גדולה ושונה. זה מאפשר עיצוב של הגינה בשלל צורות, בין היתר ניתן לשלב מגוון רחב של צמחים ופרחים עם צבעים שונים.

רוצים לראות את מגוון האדניות שלנו?

אילו סוגים שונים של אדניות עץ לגינה ניתן למצוא?

אנחנו יכולים למצוא לא מעט סוגים של אדניות גינה מעץ, אדניות אשר מותאמות לצרכים שלכם על פי גודל וכן על פי עיצובים שונים, אדניות עץ אלו מגיעות באלמנטים שונים של עיצוב, החל מהתבנית של האדנית, אשר יכולה להיות מרובעת, מלבנית, עגולה וכן בצבע שלה. כמובן שבכל הקשור לצבע אתם יכולים לצבוע אותה בבוא היום בצבעים שנראים לכם יכולים להשתלב היטב בגינה.

השימוש באדניות מעץ לגינה איננו נובע רק מטעמים של עיצוב, אלא גם מטעמים של יעילות ונחות. מדובר על אדניות חזקות אשר מחזיקות מעמד זמן, עמידות בפני תנאי מזג אוויר שונים ושמסוגלות לספוג מים  (בסופו של דבר עליכם לזכור שאותה אדנית גינה נמצאות בחוץ כל היום ועל כן הן צריכות להיות עמידות גם לשמש וגם לגשם).

נקודה חשובה נוספת היא, שאדניות עץ הן מספיק חזקות בשביל לאפשר צמיחה של צמחים, תבלינים או עציצים שונים. מאחר וישנם צמחים אשר השורשים שלהם גדלים ויכולים לפקוע מעבר לאדנית, אנחנו נזקקים לאדניות עץ עמידות שמסוגלות לעמוד במצבים שכאלה בלי שהן ייהרסו. 

כיצד בוחרים אדנית עץ לגינה?

על מנת ליהנות מכל היתרונות של אדניות עץ, הרי שיש לבצע מספר צעדים מקדימים. בתחילה יש לבחון את גודל הגינה, כך ניתן להחליט כמה אדניות אפשר להכניס בה והיכן. לא בכל מקום, מן הסתם, יהיה צורך להכניס אדנית עץ, מצד שני, בכל מקום בו ניתן לגדל צמחים בצורה נכונה, מומלץ לבחור אדנית עץ שיכולה להתאים.

לאחר מכן יש להחליט כמה אדניות עץ מכניסים בתוואי הקיים. זה יעזור להחליט כמה אדניות עץ צריכים לרכוש. אפשר לבחור אדניות עץ גדולות ובכך להכניס פחות אדניות ואפשר להעדיף יותר אדניות אך קטנות בשטחן. האופציה השנייה מועדפת במקרה ויהיה צורך לשנות את עיצוב הגינה בעתיד, בצורה כזו יהיה קל יותר לעשות זאת.

לסיום, צריך להחליט על עיצוב האדנית, כלומר כיצד היא תיראה, באילו צבעים ומאיזה סוג עץ היא תהיה עשויה.

'הללויה הארומה שבעץ' הוא מפעל משפחתי עם בית חרושת לייצור אדניות עץ, ואנו מחזיקים מלאי עצים וחומרי גלם שאין לאף אחד בסביבה!

אם כך, כיצד רוכשים אדנית לגינה בצורה חכמה?

לפני שרוכשים אדניות לגינה יש לשים לב למספר פרטים:

  1. עליכם לבחון את הגודל של האדנית ולבחון האם היא מתאימה הן לגינה והן לצמחים שאתם רוצים לשים בה.
    אל תשכחו שהאדנית אמורה להכיל חול ואמורה לספוג מים אשר אמורים להשקות את העציצים שבאדנית.
  2. קחו בחשבון כי אדניות לגינה צריכות להיות בגובה מתאים עבורכם, כדי שתוכלו לטפל בהם בצורה נוחה. מה זה אומר?
    שאתם יכולים לרכוש אדניות קומה אשר ניתן להניח אותה על האדמה או על מקום מוגבה או לרכוש אדנית בגובה, יש גם אדניות עץ למרפסת או אדניות מדפים עם מספר קומות בהנחה ומדובר בצמחים ננסיים.
  3. יש לשים לב לחלוקה של האדנית, ישנן אדניות מעץ שמגיעות בפיסה אחת ויש אדניות שמחולקות בתוכן כך שניתן בכל חלק ממנה לשים צמח אחר ולא לערבב בין הצמחים השונים.
  4. כל אדנית גינה חייבת להכיל חורים צרים מאוד בשביל שתהיה אפשרות למים לחלחל החוצה.
    במידה ואתם מחליטים להעמיד את האדנית במקום גבוהה ואתם לא רוצים שהמים יטפטפו לכל עבר, אתם יכולים לחסום את החור בחול או לחילופין, להעמיד מתחת לאדנית תחתית מסוימת שתקלוט את המים.
 
 
לסיום, אנחנו ממליצים לבחון היטב את האדניות שאתם רוצים לרכוש, בפרט לבדוק האם האדניות מתאימות לגינה שלכם מבחינת יעילות ועיצוב.
שני הגורמים המהותיים ביותר לרכישת אדניות עץ מתאימות לגינה שלכם 
 
צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

לקבלת מידע נוסף - השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!

צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!

שלום שמעוני: 050-3444882

דילוג לתוכן