אדניות עץ גדולות ופונקציונאליות

כשאנחנו עומדים בפני רכישת אדניות לבית או למשרד עלינו להחליט האם אנחנו רוצים לרכוש אדניות עץ גדולות או מספר אדניות עץ קטנות אשר יכולות להתאים לגידול צמחים ופרחים בודדים. 

אדניות עץ גדולות, אדניות לגינה ולבית - הללויה הארומה שבעץ
אדניות גדולות עשויות עץ לגינה ולבית

הרעיון של אדניות עץ גדולות הוא פעמים רבות רבה יותר אפקטיבי ולו מהעובדה שמדובר באדניות שתופס הרבה פחות שטח ומאפשרות לגדל מספר צמחים בשטח אחד. אומנם לעיתים תכופות העבודה עם אדניות עץ שכאלה יכולה להיות מעט מסובכת ולא מעצם העובדה שאם מספר צמחים ופרחים נמצאים באותו שטח, אז הם יכולים לצמוח אחד בתוך השני, לייצר סבך אחד על השני, ועל כן צריך ליצור הפרדה ברורה בין אזורי הגידול השונים, הרי שאנחנו יכולים ליהנות גם מהאפשרות להכניס לא מעט צמחים ופרחים לאדניות גדולות אלו, ולחסוך בכך שטחי גידול אחרים בהם נצטרך להשתמש.

 

חשוב לדעת - בחירת אדניות עץ גדולות

כאשר אנחנו מחליטים לרכוש אדניות עץ גדולות, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה נקודות:

ראשית לוודא את היכולת ליצור הפרדה בין שטחי הגידול השונים, בהנחה ואנחנו רוצים לטפח באותה אדנית מספר סוגים של צמחים, עלינו גם לשים לב לאופי הגידול של מספר צמחים על מנת שלא ייכנסו אחד לשטח של השני.

שנית, עלינו להתייחס לנקודה כיצד מתחלקים המים באדנית, האם המים מגיעים לכל נקודה באדנית או רק לנקודה בה אנחנו שופכים אותם. במידה והם לא מגיעים לכל נקודה, עלינו למצוא את המקום בו המים מחלחלים בצורה מדויקת ויכולים להשקות את כל החלקים באדנית.

שלוש, עלינו לבחון מה שטח החול שהאדנית יכולה להכיל והאם זה מתאים לצמחים השונים אותם אנחנו מטפחים באדנית. יש לקחת בחשבון שיש צמחים שדורשים החלפה של החול לעיתים תכופות, בעוד צמחים אחרים דורשים זאת פחות.

ארבע, עלינו לשים לב לשאלה, האם אדניות גדולות אותן אנחנו רוכשים, יכולות להיות מונחות בכל מקום ולא להפריע בשטח בו הן מונחות. מן הסתם אנחנו נצטרך למצוא פיסת שטח גדולה על מנת שנוכל להעמיד את האדנית בצורה טובה ונכונה.

למי מתאים אדניות עץ גדולות

אדניות גדולות - מה ניתן לגדל באדניות גדולות מעץאחרי שהצגנו כאן את הנקודות כיצד לרכוש אדניות עץ, נתייחס כעת לשאלה, למי בכלל אדניות עץ יכולות להתאים. מן הסתם אדניות עץ גדולות יכולות להיות מתאימות לגינות וחצרות גדולים הן של בתים פרטיים והן של מוסדות ואזורים ציבוריים.

כמו כן אדניות גדולות יכולות להתאים למרפסות פתוחות עם חשיפה מרבית לשמש וכן מרפסות סגורות, זאת בתנאי שמדובר בצמחים אשר לא זקוקים להרבה שמש. חשוב לציין, אדניות עץ באופן כללי, הן אדניות שיכולות להחזיק מעמד זמן רב בתנאי מזג אוויר שונים, ובכל זאת עלינו לוודא שמדובר באדניות חזקות שיכולות להחזיק מעמד גם בשמש וגם בגשם.

לסיום, חשוב לבחון האם האדניות יכולות לשרת אותנו באופן יעיל לאורך זמן, הרבה יותר מאשר אדניות קטנות ורק אז להחליט האם לרכוש אותן או לרכוש אדניות אחרות.

 

אדניות עץ לבית קפה
אדניות מעץ לגינה
אדניות עץ לפי מידה
ייצור אדניות עץ
אדניות עץ גדולות
אדניות עץ למכירה
אדניות עץ
אדניות מעץ למרפסת
אדניות עץ למרפסות
אדניות עץ לגינה

 
חשבתם לשדרג את המשרד או העסק עם אדניות עץ גדולות? 
פנו אלינו עכשיו! 
שלומי – 050-3444882