אדניות עץ לגינה מעוצבת ומשודרת באוירה טבעית

בלא מעט בתים, אנשים בוחרים להשתמש באדניות עץ לצורך עיצוב גינה או חצר, אדניות עץ מיועדות להחליף את אדניות הפלסטיק הישנות והטובות. השימוש באדניות עץ הולך וגובר בשנים האחרונות מסיבות שונות שמיד נציג.

לפני שנסביר מדוע אנשים בוחרים באדניות עץ, נסביר כיצד ניתן למצוא אדניות לגינה שיכולות להתאים לעיצוב שונים, וכיצד בוחרים באדניות הנכונות שיתאימו לצורך כך.

לשמחתם של בעלי גינות ודירות, הרי שניתן למצוא כיום מגוון רחב של מקומות בהם יש אדניות מסוגים שונים. כך למשל, אפשר למצוא משתלות וחנויות רובת שמוכרות אדניות עץ מסוגים שונים (כאלה הנבדלים אחת מהשנייה בסוג העץ וכן במבנה ובגודל שלה), כמו כן, ניתן למצוא סניפים של רשתות עשה זאת בעצמך או ציוד לבית אשר יש בהן גם מחלקות שמוכרות ציוד לגינה ובפרט אדניות עץ. מי שמעדיף לבצע רכישה און ליין יכול לבקר בחנות שלנו ולמצוא מגוון רחב של דוגמאות שונות אשר ניתן להזמין עד הבית.

אנשים בוחרים להשתמש באדניות עץ על פני אדניות אחרות מסיבות שונות,
העיקריות הן;

א. אפשר למצוא מגוון רחב של אדניות שמעצבות את הגינה בצורה הרבה יותר מרשימה ויפה מאשר אדניות פלסטיק. אדניות עץ מגיעות בצורות שונות וכן בעיצובים מגוונים, בין היתר עיצובים שכוללים עיטורים ופסלים קטנים אשר מקיפים את האדנית.

ב. אדניות עץ נשמרות הרבה יותר טוב ויותר זמן מאשר אדניות פלסטיק, בין היתר בזכות העובדה שהן עשויות חומר חזק יותר. אדניות עץ יכולות להחזיק בתנאי מזג אוויר שונים לאורך זמן.

סיבה עיקרית נוספת היא, שמדובר באדניות חזקות וגדולות שיכולות להכיל כמות אדמה גדולה ועל כן גם סוג וכמות צמחים גדולה ושונה. זה מאפשר עיצוב של הגינה בשלל צורות, בין היתר ניתן לשלב מגוון רחב של צמחים ופרחים עם צבעים שונים.

 

 

כיצד בוחרים אדנית עץ לגינה?

על מנת ליהנות מכל היתרונות של אדניות עץ, הרי שיש לבצע מספר צעדים מקדימים.

בתחילה יש לבחון את גודל הגינה, כך ניתן להחליט כמה אדניות אפשר להכניס בה והיכן. לא בכל מקום, מן הסתם, יהיה צורך להכניס אדנית עץ, מצד שני, בכל מקום בו ניתן לגדל צמחים בצורה נכונה, מומלץ לבחור אדנית עץ שיכולה להתאים.

לאחר מכן יש להחליט כמה אדניות עץ מכניסים בתוואי הקיים. זה יעזור להחליט כמה אדניות עץ צריכים לרכוש. אפשר לבחור אדניות עץ גדולות ובכך להכניס פחות אדניות ואפשר להעדיף יותר אדניות אך קטנות בשטחן. האופציה השנייה מועדפת במקרה ויהיה צורך לשנות את עיצוב הגינה בעתיד, בצורה כזו יהיה קל יותר לעשות זאת.

לסיום, צריך להחליט על עיצוב האדנית, כלומר כיצד היא תיראה, באילו צבעים ומאיזה סוג עץ היא תהיה עשויה.

 מעוניינים באדניות לגינה בגודל ועיצוב אישי? השאירו פרטים ונצור עמכם קשר!
צוות הללויה הארומה שבעץ ישמח להעניק לכם שירות!