פרגולות עץ - כשהיופי והעיצוב נפגשים. 

אופנת הפרגולות פורחת בשנים האחרונות בארץ.
ניתן לראות פרגולות כמעט בכל מקום: בגינות פרטיות, בגנים ציבוריים, בבתי מלון ובמסעדות.

פרגולות הן מבנים פתוחים מעץ, ללא קירות אבל עם גג הבנוי מקורות עץ בצורת שתי וערב. הן מהוות פתרון עיצובי יפה ונוח למטרת הצללה מפני השמש ויכולות להוות גם מסתור מפני הגשם. הפופולריות של הפרגולות נובעת, במידה רבה, מהפיתוח המואץ בבנייה עם חומרי גלם העשויים מעץ. ישראל אינה עשירה ביערות ורק עם פתיחת מוצרי הצריכה ליבוא מסיבי כולל עץ כחומר גלם, התחילו להפנים בארץ עד כמה העץ הוא חומר גלם נוח לעיבוד לכל מטרה – כולל עיצוב ובניית פרגולות.

פרגולה הבנויה מעץ משתלבת בצורה טבעית בצללית הבית ובחלל הגינה. יחד עם זאת, ניכר בה העיצוב המיוחד המשקף את טעמם של בני הבית.

 

לפניכם חמישה דברים שחשוב לדעת על פרגולות:

  • את הפרגולה ניתן לבנות מעץ או ממתכת. בשני המקרים, קיים מבחר גדול של חומרי גלם, כאשר לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו. 
  • פרגולות בחוף ניצניםפרגולות מעץ, ניתן לבנות לבד ואין חובה להיעזר באנשי מקצוע. יחד עם זאת חשוב לזכור, שבמקרים רבים אנשים נהנים מישיבה תחת הפרגולה ולכן עליה להיות יציבה לשמירה על ביטחונכם האישי.
  • מטרת הפרגולה היא בעיקר לסוכך בימים שטופי שמש ולאפשר הנאה מאוויר טוב מבלי להסתנוור או לסבול מחום יוקד.
  • את הפרגולה ניתן לבנות מעל חצר או מרפסת והיא מהווה פתרון נוח כאשר רוצים קירוי, אשר לא דורש ימים רבים של עבודה ולכלוך ברחבי הבית ומחוץ לו.
  • ישנן פרגולות, אשר מחויבות בתשלומי ארנונה היות שהן נחשבות כחלק בנוי בבית, כמו חדר נוסף. לכן, לפני בניית פרגולה, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע, המתמחים בתחום זה בכדי לקחת את החישוב הזה בחשבון או לחלופין, לבדוק כיצד ניתן להימנע מהצורך בתשלומי ארנונה עליה בדרך חוקית.

 

ייצור פרגולות בידי אמן עץ או בשיטת 'עשה זאת בעצמך'

קל לתכנן ולבצע פרגולה סטנדרטית בעלת עיצוב פשוט. תוכלו לעשות זאת בעצמכם, עם הדרכה מתאימה, את העצים תוכלו לרכוש במחסן עצים שלנו המייבא משווק והמספק את כל חומרי הגלם הנדרשים לעבודה.הסופרגולה

 

מעוניינים בפרגולה מעוצבת וייחודית?
קראו על הסופרגולה שלנו - פטנט פרי גאוותנו המשלב סוכה עם פרגולה לכל ימות השנה.

אנו, בהללויה הארומה שבעץ, נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם מניסיוננו בתחום עבודות העץ בכלל והפרגולות בפרט על מנת שהפרגולה שלכם תהיה מוצלחת ותתאים ככל הניתן לדרישות והצרכים האישיים שלכם תוך מתן שירות אישי ומקצועי.